CCP2B-1-30CF
Mfr.Part #
CCP2B-1-30CF
Manufacturer
Eaton
Description
SWTCH COMP FUSE CARRIER 600V 30A
Manufacturer :
Eaton
Product Category :
Disconnect Switch Components
Current :
30A
Product Status :
Active
Type :
Fuse Carrier
Voltage :
347V