506WLSM0R70KT619T
Mfr.Part #
506WLSM0R70KT619T
Description
FIXED IND 700NH 619MA 320MOHM SM
Current Rating (Amps) :
619 mA
DC Resistance (DCR) :
320mOhm
Inductance :
700 nH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%