506WLSM1R10KT438T
Mfr.Part #
506WLSM1R10KT438T
Description
FIXED IND 1.1UH 438MA 640MOHM SM
Stock
16
Current Rating (Amps) :
438 mA
DC Resistance (DCR) :
640mOhm
Inductance :
1.1 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%