506WLSN3R30KT350T
Mfr.Part #
506WLSN3R30KT350T
Description
FIXED IND 3.3UH 350MA 1.2OHM SMD
Stock
198
Current Rating (Amps) :
350 mA
DC Resistance (DCR) :
1.2Ohm
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%