506WLSN2R00KT494T
Mfr.Part #
506WLSN2R00KT494T
Description
FIXED IND 2UH 494MA 650 MOHM SMD
Stock
80
Current Rating (Amps) :
494 mA
DC Resistance (DCR) :
650mOhm
Inductance :
2 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%