506WLSM0R47KT815T
Mfr.Part #
506WLSM0R47KT815T
Description
FIXED IND 470NH 815MA 190MOHM SM
Current Rating (Amps) :
815 mA
DC Resistance (DCR) :
190mOhm
Inductance :
470 nH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%