506WLSN1R47KT694T
Mfr.Part #
506WLSN1R47KT694T
Description
FIXED IND 1.47UH 694MA 330 MOHM
Current Rating (Amps) :
694 mA
DC Resistance (DCR) :
330mOhm
Inductance :
1.47 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±10%