CPLL66-2450-2450
Mfr.Part #
CPLL66-2450-2450
Manufacturer
Crystek Corporation
Description
IC VCO PLL/SYNTH 2450MHZ SMD
Manufacturer :
Crystek Corporation
Product Category :
Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Differential - Input:Output :
Divider/Multiplier :
Frequency - Max :
2.45GHz
Input :
Clock
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
Clock
Package / Case :
22-SMD, No Lead
PLL :
Yes
Product Status :
Active
Ratio - Input:Output :
Supplier Device Package :
0606
Type :
Clock/Frequency Synthesizer (RF)
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V