600L270JT200T
Mfr.Part #
600L270JT200T
Description
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0402
Capacitance :
27 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
200V