600S220JT250XT
Mfr.Part #
600S220JT250XT
Description
CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0603
Capacitance :
22 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
250V