600S3R9BT250XT
Mfr.Part #
600S3R9BT250XT
Description
CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0603
Capacitance :
3.9 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.1pF
Voltage - Rated :
250V