600L0R4AT200T
Mfr.Part #
600L0R4AT200T
Description
CAP CER 0.4PF 200V C0G/NP0 0402
Capacitance :
0.4 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±0.05pF
Voltage - Rated :
200V