12V-SB-WW-12M
Mfr.Part #
12V-SB-WW-12M
Description
LED ENG WRM WHT 3000K 12M REEL
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
92
Height :
1.50mm
Luminous Flux @ Current/Temperature :
85lm (Typ)
Size / Dimension :
12000mm L
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V