12V-SB-PW-12M
Mfr.Part #
12V-SB-PW-12M
Description
LED ENG NEU WHT 4200K 12M REEL
CCT (K) :
4200K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
94
Height :
1.50mm
Luminous Flux @ Current/Temperature :
95lm (Typ)
Size / Dimension :
12000mm L
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V