PLC-035S245D
Mfr.Part #
PLC-035S245D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 2.45A
Approval Agency :
CB, cULus
Current - Output (Max) :
2.45A
Efficiency :
83%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
35 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
5 ~ 15V