PLV-040S048
Mfr.Part #
PLV-040S048
Description
LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA
Current - Output (Max) :
800mA
Dimming :
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-25°C ~ 50°C
Power (Watts) :
40 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
48V