PLC-050S175D
Mfr.Part #
PLC-050S175D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 10-29V 1.75A
Current - Output (Max) :
1.75A
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
50 W
Ratings :
IP67
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
10 ~ 29V