PLC-040S222D
Mfr.Part #
PLC-040S222D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 6-16V 2.22A
Current - Output (Max) :
2.22A
Efficiency :
85%
Operating Temperature :
-25°C ~ 50°C
Power (Watts) :
40 W
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
6 ~ 16V