PLC-025S208D
Mfr.Part #
PLC-025S208D
Description
LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 2.08A
Current - Output (Max) :
2.08A
Efficiency :
80%
Operating Temperature :
-25°C ~ 50°C
Power (Watts) :
25 W
Ratings :
IP65
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
2 kV
Voltage - Output :
4 ~ 12V